Michał Marczyk tel. +34 663 419 931
info@przewodnikpowalencji.com

O mnie

Witam

Jestem licencjonowanym przewodnikiem polskojęzycznym po Regionie Walencji (prowincje Walencja, Alicante i Castellón) i absolwentem kierunku zarządzania w turystyce na Uniwersytecie w Walencji. Od 2011 roku oprowadzam zarówno wycieczki grupowe jak i turystów indywidualnych w językach polskim, angielskim i hiszpańskim. Współpracuje z najważniejszymi polskimi biurami podroży oraz agencjami eventowymi zajmując się również organizacja wyjazdów firmowych, motywacyjnych, kongresowych jak i wycieczek fakultatywnych dla grup rejsowych.
Z wielką przyjemnością przybliżę Wam historię, gastronomię, zwyczaje, tradycje oraz lokalne miejsca tego pięknego śródziemnomorskiego regionu, chcąc wygenerować przeżycia i wspomnienia, które sprawią, że region Walencji na zawsze pozostanie Wam w sercu i duszy.
Na stronie znajdziecie kilka propozycji najpopularniejszych wycieczek po Walencji i okolicach. W trosce o wysoką jakość usług każdy program wycieczki jest personalizowany i szyty na miarę według Waszych indywidualnych preferencji.
Oprócz zwiedzania oferuję również szeroki wachlarz usług turystycznych: organizację noclegów dla grup, transfery i usługi transportowe dla grup i turystów indywidualnych, wejściówki do zabytków i muzeów, kursy gotowania paelli oraz wiele innych możliwych form spędzenia czasu wolnego.

Zapraszam do wspólnego zwiedzania Walencji,
Michał Marczyk

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.