Michał Marczyk tel. +34 663 419 931
info@przewodnikpowalencji.com

ALICANTE I COSTA BLANCA

GUADALEST I WODOSPADY RZEKI ALGAR

Wycieczka do jednego z najbardziej malowniczych hiszpańskich miasteczek- Guadalest połączona z relaksem w urokliwych kąpieliskach- wodospadach rzeki Algar.

Przejazd do Guadalest wzdłuż krętych, malowniczych dróg pełnych lokalnych, różnorodnych upraw: pomarańczy, cytryn, migdałowców, drzew oliwnych, czy przede wszystkim słynnej lokalnej śliwki- níspero (nieśplik japoński). Spacer po miasteczku połączony ze zwiedzaniem pałacu rodziny Orduña oraz wejściem na zamek, z którego podziwiamy piękne widoki na zabarwioną wapieniami rzekę, Morze Śródziemne i górskie krajobrazy. W miasteczku istnieje możliwość degustacji lokalnych likierów ze śliwki i innych specjałów tamtejszej gastronomii.

Przejazd do miejscowości Callosa- spacer po terenie wodospadów rzeki Algar (Fuentes de Algar) z możliwością kąpieli i czasu wolnego na relaks.

Podczas wycieczki możliwość zorganizowania lunchu w jednej z tradycyjnych lokalnych restauracji z widokiem na góry lub na wodospady.

Galeria


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.